Nyt kesä- ja heinäkuu puoleenhintaan! Toimi nopeasti.
Vuokrataan todella tilava ja hieno kaksio (57 m2) aivan Jyväskylän ydinkeskustasta. Tule kokemaan keskustan yöelämän syke missä kaikki palvelut ovat aivan kätesi ulottuvilla! Alakerrasta löytyy ruokakauppa ja lounasravintola sekä Mehiläisen laajat terveyspalvelut. Etäisyys yliopistolle puolikilometriä, JAMK:n pääkampuksellekin vain kilometrin luokkaa. Pääkirjasto aivan vieressä.
Tässä hyvällä maulla remontoidussa avarassa kaksiossa avautuu koko huoneiston levyinen parveke vehreälle sisäpihalle aamuauringon suuntaan. 3. krs, hissi on. Asunnon koko keittiö laadukkaine kodinkoneineen on uusittu hiljattain. Löytyy myös tiskikone.
Olohuoneen lattia on näyttäväksi valkolakattua sauvaparkettia, muualla tummaa/vaaleaa laadukasta laminaattia (kuvissa vielä vanhat lattiat). Kylpyhuoneesta löytyy mukava amme ja paikka pyykinpesukoneelle.
Kohde sopii erinomaisesti vaikka pariskunnalle tai opiskelija kaveruksille jolloin vuokra on vain 425 e/kk/hlö.
Etsinnässä pitkäaikaiset vuokralaiset. Määräaikainen sopimus 30.7.2027 saakka, alkaen kesäkuun alusta. Luottotiedot ja kotivakuutus oltava kunnossa.
Vuokra 850 e/kk + vesi ja sähkö.
Kysy rohkeasti lisää!
050 350 1667