Opiskelevat kokoomuslaiset

Contact person Johan Jauhiainen
johan.e.jauhiainen@student.jyu.fi

Jyväskylän vihreä vasemmisto

jyviva.wordpress.com

Contact person Akseli Ekola
akseli.f.ekola@student.jyu.fi

JYYn vihreät opiskelijat

www.jyvioni.org/opiskelijapolitiikka

Contact person Ira Vainikainen
ira.j.j.vainikainen@student.jyu.fi

JYYn Demariopiskelijat

  • Facebook: JSDN – Jyväskylän sosialidemokraattiset nuoret ja opiskelijat
  • Instagram: @jsdnry
  • Nettisivut: demarinuoret.fi

Contact person Anniina Horto
anamsoho@student.jyu.fi

Jyväskylän keskustaopiskelijat

Contact person Arttu Laaksonen
laaksonen.arttu@gmail.com

P&D

Contact person Kristiina Kronholm
krevamkr@student.jyu.fi

Luonnontieteilijät

Contact person Josefiina Hukari
josefiina.a.hukari@student.jyu.fi

Alvarin unioni

alvarinunioni.com

Contact person Teemu Vasama
teemu.e.vasama@student.jyu.fi

Candidates outside Alliances

Sjöström Kim.